مجله هنری آلبالو

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: مجله ای

دستگیری دو سارق خودرو در محدوده شهرک نفت

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۰

رئیس کلانتری ۱۸۱ عوارضی از دستگیری دو سارق خودرو در محدوده شهرک نفت پس از یک تعقیب و گریز نفس گیر نیم ساعته خبر داد.

دستگیری دو سارق خودرو در محدوده شهرک نفت

 

به گزارش ایران اسلامی، سرهنگ صیدمراد پیروندی رئیس کلانتری ۱۸۱ عوارضی اظهار کرد: با شکایت یکی از شهروندان ساکن محدوده شهرک نفت در خصوص سرقت خودروی سواری اش، تیمی از ماموران گشت انتظامی این کلانتری برای بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شدند.

 

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخصات خودروی مسروقه به دست آمد و در اختیار واحدهای گشت انتظامی قرار گرفت تا اینکه ماموران یکی از گشت های انتظامی مستقر در محدوده شهرک نفت، این خودرو را با دو سرنشین مشاهده و به راننده دستور توقف دادند، اما وی علیرغم دستور پلیس بر سرعت خود افزوده و سعی کرد با انجام حرکات مارپیچ و خطرناک از میان خودروهای سواری دیگر راه خود را باز کرده و فرار کند.

 

رئیس کلانتری ۱۸۱ عوارضی بیان کرد: این اقدام به تعقیب متهمان انجامید و پس از نیم ساعت تعقیب و گریز نفس گیر پلیس در خیابان ها و بزرگراه های این محدوده در نهایت در یک محله خلوت ماموران با شلیک به لاستیک خودرو، آن را متوقف و سرنشینان خودرو را که سعی داشتند با پای پیاده فرار کنند، دستگیر کردند.

 

سرهنگ پیروندی تصریح کرد: متهمان به همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل شدند و تحت بازجویی های به عمل آمده به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو اعتراف و متعاقبا با شکایت مالباخته که در کلانتری حاضر شده بود، به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

 

وی در پایان ضمن توصیه به شهروندان گفت: در صورتی که مجبور به توقف و ترک خودروی خود در خیابان هستید، سعی کنید به طور کامل از تجهیزات ایمنی نظیر قفل فرمان و پدال مناسب استفاده کرده و با قرار دادن اموال با ارزش در خودرو جدا، خودداری کنند.کد مطلب: ۱۰۲۲۱۹