مجله هنری آلبالو

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: مجله ای

 

جریمه شکارکش میناب که پرویز پرستویی معرفی کرد! +عکس

تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱

کد مطلب: ۱۰۲۰۶۰

 

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خبر داد: فیلم کشتار دو پازن، مربوط به سال‌های گذشته بوده که در شهرستان میناب اتفاق افتاده و در همان زمان پیگیری شده. هم اکنون یکی از متخلفان این پرونده به اتهام موارد خاص دیگر در بازداشت است.

سرهنگ جمشید محبت‌خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور درباره فیلم دلخراش کشتار دو پازن توسط پرویز پرستویی در اینستاگرام منتشر شده بود به رسانه‌ها گفت: فیلمی که در صفحه ایشان منتشر شده مربوط به سال‌های گذشته بوده که در شهرستان میناب اتفاق افتاده و در همان زمان پیگیری شده. یکی از متخلفان این پرونده نیز هم اکنون به اتهام موارد خاص دیگر در بازداشت است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست درباره جریمه این متخلفان به مجله آلبالو گفت: یکی از متخلفان به حبس و دیگری به خدمت به محیط زیست محکوم شده‌اند.

ساعاتی پیش، پرویز پرستویی با انتشار فیلمی از کشتار دو پازن در استان هرمزگان، در صفحه اینستاگرامش نوشت: “بد نیست مسئولین آن استان، این بیرحمان را شناسایی و تحت پیگیر قانونی قرار دهند. “

 

 

پرستویی اوایل سال جاری نیز با انتشار فیلمی از آزار یک سگ در اهواز خواهان برخورد با حیوان‌آزار شد و چند روز بعد با انتشار تصویری نسبت به شکار یک پلنگ اعتراض کرد. پلنگی که در سال ۹۰ در کازرون شکار شده و عامل کشتارش مدتی بعد در یک درگیری ضرب بیش از ۲۰ گلوله کلاشینکف کشته شده بود.

 

کلمات کليدی: شکارکش میناب ، محیط زیست ، کشتار دو پازن ، پرویز پرستویی ، عکس